Firma BHP EXPERT działa w branży BHP pomagając przedsiębiorcom w realizacji obowiązków nałożonych przez Prawo Pracy. Każdy właściciel firmy powinien zdawać sobie sprawę jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo pracowników. Zdrowie, a niekiedy nawet jego życie zależy od rzetelnego i wnikliwego spojrzenia na warunki BHP, które panują w zakładzie pracy. W tej problematyce może być pomocna nasza firma, która proponuje pracodawcom usługę – obsługa BHP w Warszawie. Kierowana jest ona do każdego przedsiębiorcy poszukującego rzetelnego partnera wspierającego przedsiębiorcę swoją wiedzą i doświadczeniem, a także czuwającego nad prawidłową realizacją obowiązków z zakresu BHP.

Kompleksowa Obsługa BHP

Wśród firm BHP wyróżnia nas między innymi nowatorskie spojrzenie na tematykę BHP oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań pracodawców, a także kadry kierowniczej i pracowników. Nasza oferta – obsługa BHP w Warszawie – adresowana jest nie tylko do firm mających siedzibę w Warszawie, ale również do firm mających oddziały rozlokowane na terenie całej Polski. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw. Wśród firm, które korzystają z naszej oferty – obsługa BHP – są między innymi biura rachunkowe, wydawnictwa, a także zakłady produkcyjne.

Zgodnie z art. 237(11) Kodeksu Pracy Pracodawca ma obowiązek utworzyć służbę BHP, która będzie sprawowała nadzór BHP w tym pełniła funkcje doradcze i kontrolne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

W tym zakresie Pracodawca może powierzyć wykonanie zadań służby BHP naszym specjalistom (opieka BHP) - jako firmie działąjacej na zasadach outsoucingu.

Nawiązanie z naszą firmą stałej współpracy (nadzór bhp), stanowi dogodne rozwiązanie  zapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków pracy przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu czasu  i zminimalizowaniu kosztów pracodawcy.

W ramach stałej obsługi BHP zapewniamy:

 1. Przeprowadzenie wstępnego szkolenia BHP dla nowozatrudnionego pracownika
 2. Organizowanie i przeprowadzanie okresowych szkoleń BHP
 3. Opracowanie dokumentacji oceny ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy
 4. Wykonywanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
 5. Sporządzanie i przedstawianie okresowych analiz stanu BHP wraz z propozycjami przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy
 6. Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
 7. Udział w opracowaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów pracy m.in.:
  - zasad i norm przydziału środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia  roboczego, środków czystości i napojów
  - ogólnych i stanowiskowych instrukcji BHP
 8. Nadzór nad badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia
 9. Prowadzenie postępowań powypadkowych:
  - ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  - sporządzenie dokumentacji powypadkowej z wypadku przy pracy
  - sporządzenie karty wypadku w drodze do i z pracy
 10. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej chorób zawodowych
 11. Prowadzenie rejestrów wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie  choroby
 12. Uczestniczenie w pracach komisji BHP.

Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Aby otrzymać szczegółową ofertę nadzoru BHP (opieki BHP) państwa firmy prosimy skorzystać z formularza zapytania znajdującego się po prawej stronie.

Zapraszamy do współpracy.

Wyślij zapytanie

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

infolinia

infolinia

stacjonarny

infolinia

Dokumenty do pobrania

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu jej prawidłowego działania. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia Cookies w swojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Akceptuję pliki coookies na tej stronie.OK, rozumiem.